GLOBAL EMPLO​YMENT SERVICES

Almanya'da  Hemşirelik 

Kariyeriniz emin ellerde5 yıldan beri birçok ülkeden hemşirelerin kariyerlerine Almanya'da başlamalarına yardımcı oluyoruz . Sizi hemşireler için özel hazırlanmış dil sınavına (Telc B1/2 Pflege) hazırlayarak dil konusunda destek olacağız

Almanca Dil Eğitimi
Almanca bilmeyen veya başvuru için gerekli seviyede Almanca bilgisi bulunmayan adaylar Almanca kurslarımıza katılabilirler. Kurs sonrası gerekli dil sertifikası için TELC sınavına hazırlıyoruz.B1 seviyesinde Almanca sertifikasına sahip olanlara evrakların işleyiş süreçlerinde ve Almanya’da istihdam konusunda destek sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında
Hizmetlerimiz ücretsizdir. Herhangi bir acente ücreti ödemezsiniz. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, dil kurslarının ve belgelerinin maliyeti bulunduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterir.

Med. Consultance 
Türkçe-Almanca Dil Okulu

ş Odaklı Danışmanlık
1 mart 2020 tarihli göç yasası ile Almanya’nın sağlık alanında  nitelikli personel gereksinimini  karşılamak üzere siz hemşire ve sağlık teknikerlerinin başvurularını Almanya’daki iş ortağımız ile çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Mehr über med-consultance 

Мы уверены, что вы сможете это сделать, и гарантируем это. 

Мы являемся центром консалтингаUz и языковых школ DaF в Узбекистане, который тесно сотрудничает с нашим партнером - агентством Medicom из Германии. 

– Мы поможем вам с процессом признания и всеми необходимыми процедурами для начала новой карьеры в Германии.

read more

Sprachschule in Uzbekistan
wie setzten von anfang an auf unsere Kandidaten

Unsere Internationale Sprachschule Klassen